امروز سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
شما اینجا هستید : آذر ابر  -> اخبار و مقالات >
اخبار و مقالات
 
معرفی کامل ابر و اسفنج
صنعت پلی یورتان یا همان ابر و اسفنج یکی از مهمترین صنعت های کشور محسوب می گردد. در واقع ابر و اسفنج نوعی فوم محسوب می شوند که انعطاف پذیری مناسبی دارند و امروزه در ابعاد مختلف با برش های گوناگون تولید و در بازار توزیع می شوند تا به دست شرکت های تولیدی و صنایع گوناگون برسند. بنابراین در این مقاله به معرفی کامل ابر و اسفنج می‌ پردازیم و انواع کاربردها و نمونه های مختلف ابر و اسفنج را شرح می دهیم.
منتشر شده در سه شنبه 24 آبان 1401
 
انواع فوم صندلی و مزیت هر یک از آن ها
ابرصندلی باید دربرابرانواع فشارها مقاوم باشد که درمقاله زیربه آشنایی با انواع فوم صندلی و تشخیص فوم سرد وگرم ومزیت هریک ازآن ها می پردازیم.
منتشر شده در دوشنبه 16 آبان 1401
 
پلی یورتان + کاربرد و خواص آن و نحوه ی ساخت
پلی یورتان ها ازنوع پلیمرهای پرمصرف ومفیدهستند  که درمقاله زیردرمورد آشنایی با پلی یورتان وکاربرد وخواص و نحوه ی ساخت ترکیبات آن آشنا می شویم.
منتشر شده در دوشنبه 16 آبان 1401
 
همه چیز در مورد فوم و اسفنج مبل
 فوم ها موادی متشکل از ترکیبات مختلف شیمیایی هستند که در کوره های مخصوص تحت حرارت به صورت مستقیم یا غیر مستقیم پدید می آیند. فوم در قیاس با اسفنج و ابر، دارای مقاومت و عمر بالاتری است. به همین علت است که در کالاهایی که کیفیت بالا دارند استفاده می شود. در نظر داشته باشید که فوم ها از مواد اولیه ای هستند که در بسیاری از صنایع مورد مصرف قرار می گیرند. در صنایع مبلمان و دکوراسیون به صورت خاص از فوم ها بهره می گیرند. در هر صنعت از شکل خاصی از فوم استفاده می شود. در این بخش قصد داریم تا انواع فوم را به شما معرفی نماییم.
منتشر شده در دوشنبه 16 آبان 1401
 
فوم چیست + انواع و کاربرد فوم
فوم در انگلیسی ماده ای است که در آن گازها در جامدات و مایعات به صورت پراکنده وجود دارند. در فارسی، پراکندگی گازها در مایعات را کف می نامند؛ ولی در وضعیتی که گازها در جامدات به صورت پراکنده هستند را فوم می گویند. فوم های جامد در دنیای امروز بسیار گستردگی دارند و کاربردهای مختلفی در صنعت های مختلف را دارا هستند. تقریبا همه افراد در همه صنایع با فوم ها سر و کار دارند.
منتشر شده در سه شنبه 24 آبان 1401
تماس با ما
کارخانه : تهران ، قرچک ، باقرآباد ، خیابان صالح آباد ، خیابان صنعت پنجم ، درب دوم ، گروه صنعتی بسپار آذر ابر
تلفن : 02136149115   02136149116   02136149124
فکس : 02189784766
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آذر ابر محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح